Exkluzívne dovolenky v historických skvostoch Slovenska: Uplatnite si rekreačný poukaz

Title image
Nechajte sa očariť históriou a kultúrou Slovenska a vyberte si dovolenku v nádherných historických budovách, ktoré sa premenili na hotely, kaštiele a iné skvosty

Vstúpte do sveta minulosti a užite si nevšednú dovolenku v historických budovách, ktoré boli premenené na luxusné hotely. S uplatnením rekreačného poukazu si doprajte pobyt plný zážitkov, komfortu a pohody.


Vychutnajte si jedinečnú atmosféru minulosti, výnimočnú architektúru a bohaté možnosti voľnočasových aktivít, ktoré vám tieto skvosty Slovenska ponúkajú. Z ponuky vyberáme: Užite si taliansky vidiek na Slovensku v Château Bela


Užite si leto plné zážitkov v Château Bela a uplatnite si rekreačný poukaz. Za atmosférou talianskeho vidieka nemusíte cestovať ďaleko.


Vychutnajte si leto čarovnom prostredí kaštieľa spolu s rodinou a nechajte sa uniesť krásnym okolím, plným rozkvitnutých záhrad.


Vaše deti sa zabavia pri animačnom programe, zatiaľ čo vy si môžete oddýchnuť s pohárom kvalitného vína na našich terasách.


Vyberte si rekreačný pobyt v Hoteli Most Slávy

Rekreačný pobyt, z ktorého väčšiu časť Vám zaplatí zamestnávateľ? Čas dovoleniek a leto v plnej sile je už tu. Využite svoje zamestnanecké výhody u nás!!!