Prečo sa uspokojiť s bežným, keď môžete mať niečo výnimočné? Vstúpte do sveta historických svadieb plných luxusu!

Title image
Vyberte si svadobný štýl, ktorý rezonuje s vašou dušou. Kliknite a preskúmajte možnosti pre svadby v historickom štýle s nádychom luxusu, ktoré vám môžu ponúknuť naši partneri!


Vitajte v čarokrásnom svete historických hotelov, kde sa minulosť snúbi s luxusom a vytvára jedinečné miesto pre spečatenie lásky.Svadobná rozprávka v historickom štýle s nádychom luxusu je snom mnohých novomanželských dvojíc, pretože práve tieto historické hotely ponúkajú ten správny ráz pre takúto špeciálnu udalosť.Nechajte sa uniesť do sveta elegantných sál, romantických priestorov a nezameniteľnej atmosféry, ktoré vytvárajú tieto historické miesta pre svadby.Vyberáme z ponuky našich partnerov: 
Vyhnite sa starostiam a oslávte svoju lásku v rozprávkovom prostredí Galicia Nueva! 💖💐

Zosobášiť sa na romantickom vidieckom zámku obklopenom prírodou, je snom mnohých párov, ktoré hľadajú čarovné miesto, kde by si vymenili svoje sľuby. Výber Galicia Nueva, zámockého hotela**** ako svadobného miesta je prísľubom toho, že realita prevýši predstavy.


Galicia Nueva je zámok z 16. storočia, ktorý vlastnila rodina Forgáčovcov. Dôkladná a zručná rekonštrukcia vrátila zámok do svojej nádhery, čím poskytuje idylickú atmosféru pre výnimočné svadby. Ústretová wedding manažérka hotela Želka Lepiešová, vám s radosťou pomôže s plánovaním vášho veľkého dňa. Má skúsenosti aj so zahraničnou klientelou a vytvorí pre vás jedinečnú a nezabudnuteľnú svadobnú rozprávku.Všetko potrebné na vašu svadbu nájdete pod jednou strechou u nášho partnera v hoteli  Galicia Nueva. Ponúka viaceré priestory pre civilný obrad aj svadobnú hostinu, vrátane romantického zámockého parku, kaplnky a elegantnej reštaurácie. Vynikajúca gastronómia zabezpečí lahodné a tradičné jedlá vyrobené z miestnych a sezónnych produktov. Samozrejmosťou je tiež exkluzívny vínny lístok zostavovaný vlastným somelíerom.


Pri organizácii svadby môžete nášho partnera osloviť aj so špeciálnymi požiadavkami, ako transfer z letiska, detský kútik, historické autíčko a ďalšie. Vaša svadba na Galicia Nueva bude ako z rozprávky. Kontaktujte hotel Galica Nueva a spolu vytvoríte nezabudnuteľný zážitok.Vykonajte prvý krok k vašej rozprávkovej svadbe na zámku Vígľaš! 💒✨

Snívať o rozprávkovej svadbe na zámku je sen mnohých. A zámok Vígľaš je miestom, kde sa tento sen môže stať skutočnosťou. Nachádza sa v srdci Slovenska, čo znamená, že je ľahko dostupný pre hostí zo všetkých kútov našej krajiny.


Jeho rozmanité priestory poskytujú ideálne miesto pre rôzne typy obradov. Či už si želáte cirkevný sobáš v historickej kaplnke sv. Archanjela Michala, alebo civilný obrad pod holým nebom na zámockej terase, alebo vnútornom nádvorí, zámok Vígľaš vie uspokojiť vaše predstavy v obradných miestnostiach podľa vášho výberu. Pre svadobnú hostinu na zámku Vigľaš máte na výber z rôznych priestorov, či už preferujete tradičný zámocký štýl, alebo moderné prostredie. Profesionálny prístup personálu zaručuje, že sa budete cítiť ako kráľovná a váš veľký deň bude presne taký, aký ste si predstavovali. Nenechajte si ujsť túto príležitosť na vytvorenie jedinečnej svadobnej atmosféry v nádhernom zámku Vígľaš!Hotel Hviezdoslav - svadba v Tatrách: Nezabudnuteľný deň plný luxusu a exkluzivity!  👰‍♂️🌟

Prežite svoj svadobný deň naozaj výnimočne. Hotel Hviezdoslav Vám ponúka usporiadanie svadby, o ktorej sníva každá nevesta – svadby v Tatrách! 

Exkluzivita a tradičný luxus vytvárajú z nášho hotela ideálne miesto pre Vašu vysnívanú svadbu. Hľadáte niečo nápadité, no zároveň vkusné a praktické, čím sa vaša svadba stane originálnou a čím očaríte svadobných hostí? Vďaka nášmu šikovnému personálu nie je nič nemožné – svadobná hostina i svadobná výzdoba budú rovnako výnimočné ako ste vy dvaja.